Devamını Oku...

Ajans & Teknoloji

13/07/2023

Ajans olarak çıkan her teknolojiye anında adapte olmamız beklenmektedir. Bir firmayla anlaştığınızda onu her anlamda büyütmek için elinizden gelenden fazlasını yaptığınıza onu ikna etmeniz gerekecektir.

Yeni bir sosyal medya uygulamasında ya da yeni bir medya platformuna ilk girenlerden olmazsanız temsil ettiğiniz firma yok olmaya ya da yerinde saymaya mahkum olacaktır.

Bizim sloganımız “Gelecek dijitalde”dir.
Yani dijital medyada çıkan her konuya adapte olup her teknolojiye ayak uydurmamız sektörde kalabilmemiz adına çok önemlidir. Firma olarak en çok benimsediğimiz ilkelerimizdendir. Çok kapsamlı iş alanlarım

Devamını Oku...

Lidya’nın farklı markalara büyümesi

13/06/2023

Ajans olarak zaten bir süredir icra ettiğimiz farklı branşlarımız bulunuyordu. Biz de bu branşları biraz daha büyütüp birer marka haline getirmeye karar verdik. Ve bu oluşumun üzerine aşağıda linklerini bıraktığımız  web siteleri ve sosyal medyalar devreye girdi.

Models Of Lidya
Tüm modellerimizi bir araya toplayıp belirli bir portföy oluşturduk. İşi daha da profesyonelleştirmek adına web sitesi ve sosyal medya hesaplarının kurulumunu sağladık.
Sosyal medya hesabımıza ve web sitemize ;
https://instagram.com/modelsoflidya?igshid=MmIzYWVlNDQ5Yg==

Devamını Oku...

Ajansların Çalışma Alanları

12/06/2023

Ajanslar çok geniş bir iş portföyüne sahiptir. Teknoloji ile ilgili her alanda işi ticarete ve sanata dökebilirler.

Bazı ajans çeşitlerini şu şekilde tanımlayabiliriz;
Reklam Ajansı
Model Ajansı 
Turizm Acentesi
Medya Satın Alma ve Planlama Ajansı
Marka Danışmanlık Ajansı
Sosyal Medya Ajansı

Biz ise Lidya Art Ajans olarak Medya sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Firmaların her türlü medya tanıtımlarını ve daha geniş bir kitleye yayılmalarına yardımcı olmaktayız.

Ayrıca farklı iş kollarımız da bulunmaktadır ancak şu anda onlara girmeyeceğiz. Aşağıda bulunan haber başlı